Wild Ape - Hraj hned a hraj s bonusem!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Automat Wild Ape – recenze online slotu

Online výherní automat Wild Ape se řadí mezi moderní výherní automaty se symboly zvířat. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat Wild Ape. Za sázku v rozpětí od 0,2 až do 20 Kč nabídne až 20 výherních linií. Zobrazí-li se 3x symbol Bonus na herním poli, získáváte 8 zatočení zdarma.

Wild Ape Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 20
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 0,2 Kč
Max. sázkat 20 Kč
Max. výhra 456 480 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Zvířata
Speciální vlastnosti Wild (Wild), Automatická hra, Rychlé zatočení

Jak se hraje slot Wild Ape?

Výhry na online výherním automatu Wild Ape vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild. Moderní online slot Wild Ape nabízí sázku až 20 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 20 výherních možností.

Screenshoty slotu

Kde získat bonus na tento automat?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tento automat můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Wild Ape

Wild-Ape-uvodni

Grafika automatu je velmi dobře provedená, s detailními animovanými symboly zvířat, jako jsou gorily, orangutani, lemury a tukani, a dalšími symboly, jako jsou banány, kokosové ořechy a zvuky džungle. Výherní linie jsou jasně označeny a zahrnují výherní kombinace zleva doprava. Bonusové funkce jsou velmi zajímavé a mohou hráčům přinést velké výhry. Tento automat je vhodný pro hráče, kteří hledají kvalitní video automat s dobrou grafikou a bonusovými funkcemi. Celkově bychom tento automat zařadili do vyšší kategorie slotů.

Hrát