Pirates 2 Mutiny - Hraj hned a hraj s bonusem!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Pirates 2 Mutiny – recenze online výherního automatu

Moderní online slot Pirates 2 Mutiny jehož hlavním motivem jsou piráti. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 7 otoček zdarma. Vaše výhra se může ještě navýšit a to díky otočení zdarma, které následuje po každé výhře. Slot Pirates 2 Mutiny má pět hracích řad a pět válců na kterých je mnoho shlukových výherních linií. Nejnižší možná sázka je 5 a maximum je 350 Kč.

Pirates 2 Mutiny Informace o hře
Výrobce Yggdrasil Gaming
Typ Výherní automat
Počet válců 5
Počet řad 5
RTP 96 %
Min. sázka 5 Kč
Max. sázkat 350 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Piráti
Speciální vlastnosti Freespiny, Automatická hra

Hra a ovládání výherního automatu Pirates 2 Mutiny

K velmi vysoké výhře se na automatu Pirates 2 Mutiny můžete dopracovat také díky symbolu  a Scatter. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Pirates 2 Mutiny umožní nastavit rozpětí sázky 5 až 350 Kč na otočku. Pět hracích řad na pěti válcích nabídne až mnoho shlukových výherních možností.

Screenshoty slotu

Kde získat bonus na tento automat?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tento automat můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Pirates 2 Mutiny

Pirates-2-Mutiny-uvodni

Hodnocení slotu Pirates 2 Mutiny od společnosti Yggdrasil je pozitivní. Hra nabízí poutavou tematiku, vynikající grafiku a zajímavé bonusové funkce. Hráči mohou zažít vzrušující dobrodružství na moři a současně si užít možnost výhry atraktivních odměn.

Hrát