Beat the Beast: Kraken's Lair - Hraj hned a hraj s bonusem!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Výherní automat Beat the Beast: Kraken's Lair – recenze

Beat the Beast: Kraken's Lair se vzhledem řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním tématem je mořský svět. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to Kraken, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Kraken, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 10 otočení zdarma. 9 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 2,5 až do 60 Kč.

Beat the Beast: Kraken's Lair Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 9
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 2,5 Kč
Max. sázkat 60 Kč
Max. výhra 466 620 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Moře
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild (Kraken), Scatter (Kraken), Automatická hra

Hra a ovládání online automatu Beat the Beast: Kraken's Lair

K velmi vysoké výhře se na automatu Beat the Beast: Kraken's Lair můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter. Moderní online slot Beat the Beast: Kraken's Lair nabízí sázku až 60 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. 9 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Beat the Beast: Kraken's Lair.

Screenshoty slotu

Kde získat bonus na tento automat?

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tento automat můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Beat the Beast: Kraken's Lair

Beat-the-Beast-Kraken-s-Lair-uvodni

Grafika a design slotu Beat the Beast: Kraken's Lair jsou skvělé. Hra je umístěna na temném mořském dně, kde se nachází poklad a nebezpečný Kraken. Symboly na válcích zahrnují různé mořské tvory jako medúzy, mořské koníky a truhly s poklady. Animace a vizuální efekty při výherních kombinacích dodávají hře dynamiku a napětí.

Hrát